Aktualności

SPOLKAWEFRANCJI.PL - nowy serwis naszej kancelarii

Miło nam poinformować naszych klientów, iż rozpoczął pracę serwis www.spolkawefrancji.pl, czyli najnowszy projekt naszej kancelarii. Rejestrujemy wszystkie rodzaje spółek we francuskim rejestrze handlowym, pomagamy w uzyskaniu stosownych zezwoleń/ licencji, przeprowadzamy analizy biznesowe rynku, pomagamy w znalezieniu jak najlepszej siedziby dla przyszłej spółki oraz nowych kontrahentów. Ponadto bierzemy udział w procedurze założenia rachunku bankowego dla spółki oraz wpłaceniu kapitału zakładowego, dzięki temu rejestracja spółki we Francji może się odbyć bez konieczności odwiedzenia Francji przez przedsiębiorcę. Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia. Nasi prawnicy nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.spolkawefrancji.pl

czytaj więcej

Czy prowadząc sklep internetowy należy "zarejestrować" się GIODO?

Tego typu pytanie zadaje sobie wielu właścicieli sklepów internetowych, dlatego też aby rozwiać wszelkie wątpliwości w przedmiotowej materii, zapraszamy do zapoznania się z artykułem.

czytaj więcej

Akt urodzenia dziecka - najważniejsze informacje

Każdy przyszły rodzić po urodzeniu dziecka będzie musiał zgłosić fakt jego urodzenia w urzędzie stanu cywilnego właściwego ze względu na miejsce urodzenia dziecka.Zgłoszenia urodzenia dziecka dokonuje się w terminie 21 dni od dnia sporządzenia karty urodzenia, a w przypadku gdy dziecko urodziło się martwe – w terminie 3 dni od dnia sporządzenia karty martwego urodzenia.

czytaj więcej

ADIACENCKA.PL - nowy serwis naszej kancelarii

Miło nam poinformować naszych klientów, iż rozpoczął pracę serwis Adiacencka.pl, czyli najnowszy projekt naszej kancelarii. Strona ma na celu przybliżyć klientom problematykę opłat adiacenckich, które dla właścicieli nieruchomości stanowią prawdziwą zmorę. Naszą ofertę kierujemy zarówno do spółek, jak i osób fizycznych. Doświadczenie, które zdobyliśmy w dotychczasowej pracy broniąc naszych klientów przed opłatami adiacenckimi, stanowią niezaprzeczalny kapitał naszej firmy. Zapraszamy do korzystania z naszego doświadczenia. Nasi prawnicy nie zawiodą Państwa oczekiwań. Zapraszamy do odwiedzenia strony www.adiacencka.pl

czytaj więcej

Wynajem mieszkania, a zameldowanie lokatora

Podejmując decyzję o wynajęciu mieszkania lokatorowi/lokatorom, nie możemy zapominać o wielu ciążących na nas (wynajmujących) obowiązkach, uregulowanych przez obowiązujące prawo. Wielu wynajmujących zetknęło się z kwestią zameldowania najemcy w mieszkaniu. Czy warto się tego bać?

czytaj więcej

W ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Możesz przeczytać o tym tutaj.
x